Muži: Lochkov má za sebou "pohárový" týden

A-tým minulý týden odehrál 2 zápasy.

MUŽI: Lysolaje - Lochkov 4:3

SLOVO TRENÉRA:

V Lysolajích jsme narazili na velice fyzicky zdatného soupeře což našim mladým hráčům dělalo značné problémy. Domácím tato hra na jejich menším hřišti vyhovuje. Nám se i přesto podařilo po obdržené brance vyrovnat. Ve druhém poločase jsme opět museli srovnávat a dokonce zápas otočili po velmi dobré pasáži. Jenže jsme znovu doplatili na nezkušenost a nechali se od domácích zatlačit před branku a znovu inkasovat. Vyrovnání bohužel naše hráče zlomilo a po další brance v naší síti jsme odjížděli bez bodu.

Jan Goll, trenér

Sokol Lysolaje - Sokol Lochkov 4:3

SESTAVA: Wittman - Černý (K), Šalamon, Sýkora - Hasák, J. Peka, Hrabák (56’ Hekrle), Kolovrat (87’ D. Sedláček), Merta (46’ Š. Sedláček) - Buček, Marek***T. Peka

BRANKY: 18’ a 60’ Marek, 69’ Hekrle

ŽK: 85’ Buček

ČK: nikdo

MUŽI: Lochkov - Březiněves B 1:1

SLOVO TRENÉRA

Březiněves byla zatím nejkvalitnějším soupeřem. Zápas měl velmi vysoké tempo a dovolím si říct, že svou kvalitou hodně převyšoval třetí třídu. Hosté byli velmi fyzicky i technicky vyspělí. O to víc mě těší, že mu byl náš tým více než vyrovnaným soupeřem. Oba týmy mohli zápas rozhodnout, ale výsledná remíza je nakonec spravedlivá. Po třech zápasech poznáváme až nebývalou kvalitu soupeřů v naší skupině.

Sokol Lochkov - TJ Březiněves 1:1

SESTAVA: Wittman - Sýkora, Šalamon, Černý (K) - Š. Sedláček, Kolovrat, Hekrle, Hasák (80’ D. Sedláček), J. Peka - Buček (75’ T. Peka), Marek

BRANKY: 60’ Šalamon

ŽK: 72’ Š. Sedláček

ČK: nikdo

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:

Čechoslovan Chuchle - Sokol Lochkov

Neděle 29.9. 16:30, Chuchle T.