Lochkovský návrat do starých časů - 16. díl

V dalším pokračování našeho seriálu se vraťme do sezóny 2008/2009.

article preview

Lochkovský návrat do starých časů – 16. díl

Tentokrát se vraťme do sezóny 2008/2009. Náš A-tým se nacházel v tabulce 1.B třídy na 6. místě po 19. kole probíhající sezóny.

Ve 20. kole přišel zápas s Přední Kopaninou B. Na tohoto soupeře, který v té době měl A-tým v divizi, se nám poměrně dařilo a utkání jsme, překvapivě, zvládali s tímto soupeřem dobře.

V tomto zápase však přišel tvrdý direkt…..

Sokol Lochkov – FC Přední Kopanina B

1.B třída skupina A, sezóna 2008/2009, 20. kolo

Sobota 9. 5. 2009, 17:00

Rozhodčí: Fiedler Jan – Konvalinka Jiří, Mackovik Robert

Delegát: František Duba

Rezerva Přední Kopaniny zničila svou noční můru. Lochkovu nasázela 11 gólů!

Vyhrát nad noční můrou se nemusí podařit jen ve filmu. Dokázali to fotbalisté rezervního týmu Přední Kopaniny, když zvítězili ve skupině A v I. B třídě na půdě Lochkova rekordně vysoko 11:0. Přitom v posledních třech sezonách na hřišti tohoto soupeře jen prohrávali. Teď mu to ale vrátili i s úroky. „Je to paráda, Lochkov byl fakt naše černá můra,“ usmívá se Čestmír Odstrčil, trenér Přední Kopaniny B.

20. kolo – Debakl doma s Kopaninou – 0:11

Lochkov v tomto zápase po celou dobu tahal za kratší konec. Kopanina šla hned v úvodní minutě do vedení a postupně svůj náskok zvyšovala. O malou korekci se mohl postarat Mirek Vrba, ale v jasné situaci nastřelil jen tyč. Kopanina se trefovala přesně. O poločase zkusil Lochkov změnit hru i brankáře, ale kýžený efekt to nepřineslo, Kopanina nadále zvyšovala svůj náskok proti rezignujícímu soupeři. Skóre se zastavilo až na ostudném 0:11.

SESTAVA LOCHKOV: Kocourek (Grůša) – Drahota, Vecko, Vokřínek, Bechyně – Valter (Fojtů), Jaroš (Šístek), Minařík, Nykl – Vrba, Lencsés

TRENÉR: Ladislav Kácovský

ASISTENT TRENÉRA: Jan Rotsčidl

VEDOUCÍ TÝMU: Karel Košař

(zdroj Lochkovský fotbal VII/03 9.5.2009 ; Lochkovský fotbal VII/04 23.5.2009)